PRALKI • GLEBOGRYZARKI • KOSIARKI

 
  • Kosiarki
  • Pralki
Wirtualny spacer po naszym sklepie »

SPRZEDAŻ SERWIS Siedlce ul.Floriańska 40

 

       AGD  -  SPRZĘT OGRODNICZY

SPRZEDAŻ  -  SERWIS - WYPOŻYCZALNIA

 

pracujemy: pon.-piątek   9.00 - 17.00

 

                                    sobota     9.00  - 13.00

Podane ceny mają charakter orientacyjny ( zależą od kursu walut i innych składowych zewnętrznych)

UWAGA

Ze względu na dużą rotację towarów, nie wszystkie mamy umieszczone na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu lub o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Firma nasza powstała w 1989 roku. Profil naszej działalności jest bardzo różnorodny. Prowadzimy import pralek, zmywarek, zamrażarek, lodówek produkowanych w Niemczech. Zajmujemy się sprzedażą zmechanizowanych urządzeń ogrodniczych, zarówno nowych i używanych pochodzących z naszego importu, jak i współpracy z polskimi producentami i importerami. Posiadamy w swojej ofercie eletronarzędzia i agregaty prądotwórcze. Dla wszystkich urządzeń sprzedawanych w naszym sklepie zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Zapraszamy równiez do skorzystania z naszej wypożyczalni sprzętu ogrodniczego i serwisu AGD i narzędzi ogrodniczych.                          

 

Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty.

 

PROMOCJA

 

RATY  0%

 

Na zakup sprzętu w naszej firmie oferujemy dogodne raty ZERO bez żadnych ukrytych kosztów i zaświadczeń.

Uproszczona procedura, wystarczy dowód osobisty,formalności w zaledwie 10 minut.

Zakupy ratalne prowadzone są przez bank BGŻ

 

PRALKI  ZMYWARKI  ZAMRAŻARKI  LODÓWKI

 

Prowadzimy własny import AGD produkowanego w Niemczech i na tamtejszy rynek. Produkty te cechują się wysoką niezawodnością i jakością wykonania podzespołów. Pochodzą one z zapasów magazynowych, reklam proszków do prania, czasami posiadają uszkodzenia trasportowe. Zapewniamy ceny od 300 zł do 1000 zł., udzielamy pisemnej gwarancji od 1 do 12 miesięcy realizowanej w naszym serwisie. W swojej ofercie posiadamy AGD renomowanych firm: Bosch, Siemens, Liebherr, AEG, Elektrolux, Whirpool, Samsung, LG, Panasonic. Przed sprzedażą każda sprzęt jest dokładnie sprawdzany przez nasz serwis. Zdjęcia zamieszczone na naszej stronie są dokładnym odwzorowaniem produktu znajdującego się aktualnie na magazynie. Ceny mają chakter orientacyjny, gdyż zależą od kursu walut i kosztów transportu, długości gwarancji. Na przestrzeni lat zgromadziliśmy bardzo dużą rzeszę zadowolonych klientów. W okolicach Siedlec oferujemy transport, przy dalszych odległościach kuriera DPD.

 

UWAGA

 

Zakup AGD w naszej firmie upoważnia do uzyskania rabatu od 20 do 30% na ewentualne naprawy pogwarancyjne W przypadku długiej naprawy (oczekiwanie na części) oferujemy sprzęt zastępczy za niewielką opłatą (dotyczy pralek)

 

OPCJE GWARANCJI

Przy podanych cenach detalicznych standardowa gwarancja wynosi 14 dni. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 3 miesięcy - dopłata wynosi 50 zł.                                  do 6 miesięcy 100 zl        Ostateczna cena jest zależna od potrzeb kupującego.

 

 

SPRZĘT OGRODNICZY

 

GLEBOGRYZARKI

 

Posiadamy w swojej ofercie glebogryzarki spalinowe firm: Agroma, Garden, Gepard, Texas, Lider, Hobby, Faworyt, Grizzly. Szerokości robocze od 38 cm do 90 cm. Moc od 4 kM do 6,5kM. Silniki Briiggs lub Loncin.  Maszyny te cechują się dużą niezawodnością i trwałością podzespołów. Większe posiadają biegi do przodu i do tyłu. Jest możliwość też dokupienia do nich dodatkowego osprzętu typu: pług, obsypnik, brona. kultywator i wiele innych, przez co zwiększa się ich funkcjonalność. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w maszyn. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

KOSIARKI

 

Posiadamy w swojej ofercie kosiarki spalinowe i elektryczne firm: Pezal, Agroma, Honda, Craftsman, Handy, Lider, Hobby, Faworyt, Grizzly. Kosiarki spalinowe: szerokości robocze od 38 cm do 56 cm. Moc od 4 kM do 6,5kM. Silniki Briiggs lub Loncin. Kosiarki elektryczne: szerokości robocze od 32 cm do 46 cm. Silniki od 1000 Wat do 2000 Wat. Maszyny te cechują się dużą niezawodnością i trwałością podzespołów. Większość kosiarek jest samobieżna. Prowadzimy też import kosiarek używanych firm: Honda, Husqvarna, Sabo, Viking, Yamaha. Z reguły są to maszyny na aluminiowych podstawach i na silnikach Briggs Stration, Kohler. Każda maszyna używana przechodzi u nas kompleksowy przegląd przed sprzedażą. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w maszyn. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

KOSY  PODKASZARKI - dział Kosiarki

 

Posiadamy w swojej ofercie kosy, podkaszarki spalinowe i elektryczne firm: Supetec ( podzespoły Stihl), Agroma,Texas, Handy, Lider, Hobby, Faworyt, Grizzly. Kosy spalinowe:moc od 0,8 kM do 5kM. Gażniki zwykłe lub Valbro. Większe kosy posiadają system amortyzacji drgań. Podkaszarki elektryczne: silniki od 250 Wat do 1000 Wat. Maszyny te cechują się dużą niezawodnością i trwałością podzespołów. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w maszyn. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

PILARKI  DO  DRZEWA

 

Posiadamy w swojej ofercie pilarki spalinowe i elektryczne firm: Supetec (podzespoły Stihl), Agroma, Husqvarna, Handy, Lider, Hobby, Faworyt, Grizzly. Pilarki spalinowe: prowadnice od 30 cm do 45 cm. Moc od 2 kM do 4kM. Pilarki elektryczne: prowadnicee od 36cm do 40 cm. Silniki od 1800 Wat do 2800 Wat. Część pilarek posiada prowadnice i łańcuchy firmy Oregon. Maszyny te cechują się dużą niezawodnością i trwałością podzespołów. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w maszyn. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

ODŚNIEŻARKI

 

Posiadamy w swojej ofercie niezawodne odśnieżarki polskiej firmy Pezal, Agroma jak i pochodzące z naszego importu. Zapewniamy serwis

 

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU, ROZDRABNICZE GAŁEZI, ŁUPARKI I INNE NARZĘDZIA OGRODNICZE

 

 

ELEKTRONARZĘDZIA

 

W sprzedaży posiadamy też: wiertarki, wkrętarki, szlifierki, piły stolikowe, ukośnice, spawarki, kompresory, heblarki  i dużo innych dobrych narzędzi firm: Bosch, AEG, Hilti. Ferm, Bass, Black Decker.

 

 

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

 

Oferujemy agregaty prądotwórcze polskiej firmy PEZAL. Moc agregatów od 1 kW do 60 kW.  Jednofazowe, trójfazowe, z rozruchem ręcznym lub elektrycznym, benzyna, diesel, tradycyjne, inwentorowe.

Wszystkie urządzenia objęte są dwuletnią gwarancją producenta i posiadają wbudowany system AVR (zapobiegający przepięciom)

 

 

AGD MAŁE

 

W naszej ofercie posiadamy też: mikrofale, czajniki, odkurzacze (VAX, HOOVER, AEG, Russel Hobbs), frytkownice, żelazka (Bosch, Tefal,Philips,Rowenta), maszynki do golenia, suszarki (Remington) i wiele innych potrzebnych drobiazgów. Asortyment ten pochodzi z naszego prywatnego importu, zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny

 

 

© 2024 P.H. ARTEK
Wszelkie prawa zastrzezone
Budowa stron internetowych